Czy sukces w biznesie zależy od innych?

By | Kwiecień 26, 2017

Bardzo długo zastanawiałam się nad tym stwierdzeniem. Szukałam odpowiedzi w coachingach Tomasza Damiana i Ireneusza Fudro co zrobić aby osiągnąć sukces. W całych tych moich poszukiwaniach myślowych doszłam do wniosku iż mój BIZNES to nie mój produkt czy serwis, który oferuję. Mój BIZNES to Ja! Nie moja rola jest to aby sprzedać Ci moje suplementy, lub aby „wciągnąć” Cię do swojego BIZNESU.Nie powinnam Ciebie przekonywać że to właśnie mój produkt jest najlepszy na świecie. Moim zadaniem jest Ci pomóc, aby rozwiązać Twoje problemy, aby pokazać Ci drogę!

1.Przestań martwić się o konkurencję mój czytelniku. W MARKETINGU SIECIOWYM nie ma konkurencji. Jeśli staniesz się dla innych autorytetem w dziedzinie, którą zgłębiasz, (obojętnie czy jest to MULTI LEVEL MARKETING, czy MARKETING INTERNETOWY, czy to co robisz zupełnie nie ma związku z wyżej wymienionymi a Ty jesteś właścicielem swojego biznesu, PRACUJĄC Z DOMU) ludzie zaufają Twojej osobie i zainteresują się tym co robisz na co dzień i co masz im do zaoferowania.

2. nie myśl o sprzedaży i rekrutacji. Nie stresuj się tym że nie potrafisz przygotować prezentacji, że nie umiesz zaprosić innych na spotkanie, że nie wiesz jak z nimi rozmawiać. To wszystko samo przyjdzie! Myśl o drugim człowieku. Bądź sobą i słuchaj tego co mówią inni, czego pragną i potrzebują.Twój BIZNES to MARKETING.Nie wiedząc jak znaleźć na niego odbiorców, nie zarobisz ani centa, ani złotówki.

3.Pieniądze to nie produkt. Pieniądze to Ty i Twój system marketingowy zaś Produkt to system marketingowy, którego używasz, czyli Twoi klienci i co za tym idzie, liderzy, którzy wykształcą się po drodze i którzy będą podążali w tym samym kierunku co Ty

 

READ  E-mail autoresponder niezawodny manager biznesu w internecie

Kluczem do zrozumienia tego tematu są dwa zdania:

Ty sprzedajesz system marketingowy swoim dystrybutorom zaś System marketingowy sprzedaje produkt firmy, z którą współpracujesz.

Musisz pamiętać o tym ze wszystko zależy od Ciebie. To właśnie Ty musisz stworzyć dla siebie system, w którym będziesz pracował i dzięki któremu TWÓJ BIZNES będzie generował przychody.

Twój biznes nabierze rozmachu dopiero wtedy gdy postanowisz że to co robisz ma pomagać innym, ulepszać ich życie i prowadzić ich do osobistego sukcesu. Naucz się słuchać tego o czym mówią inni ponieważ Twój SUKCES w marketingu internetowym i w soft marketingu zależy od sukcesu innych.

Share This:

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz