Duplikacja kluczem do sukcesu

By | Maj 7, 2017

Duplikacja kluczem do sukcesu w e-biznesie Wielu liderów na szkoleniach zespołowych używa terminu duplikacja. Wszyscy słyszymy iż podstawą sukcesu jest duplikacja. W związku z tym chciałam parę słów powiedzieć na temat duplikacji w e- biznesie. Słowo Duplikacja bardzo często  jest  źle rozumiane przez ludzi zajmujących się marketingiem sieciowym .Młodzi marketerzy  rozumieją słowo duplikacja jako naśladowanie lidera który osiągnął sukces.W związku z tym marketerzy czynią wszystko aby zmienić siebie i być podobnym do swego lidera. Nic bardziej błędnego!!!!.

Co to jest duplikacja?

Duplikować powinniśmy system działania, który przynosi efekty. To określone działania, które zebrane w konkretny system, dały efekty w postaci wolności finansowej danemu liderowi. Naśladować więc to co sugeruje lider, to właśnie  trzymanie się konkretnego systemu a nie naśladowanie i próby zmiany siebie i upodabnianie się do kogoś innego

 

Jak to zrobić?

W bardzo prosty sposób. Masz swojego sponsora/Lidera- porozmawiaj z nim, bądź aktywny– uczestnicz we wszystkich spotkaniach, które są organizowane, obserwuj jego sposób prowadzenia rozmów, zapisuj wszystko, co uznasz za przydatne, ucz się. Na początku jesteś obserwatorem, ale ten stan nie może trwać zbyt długo. Jeśli zaczniesz wykorzystywać zdobytą wiedzę, podejmiesz działanie, to będzie pierwszy krok w drodze do sukcesu.

Musisz też pamiętać o tym, że sam stajesz się wzorem w momencie, gdy zaczynasz budować swój zespół. Twoi ludzie mogą duplikować dwa wzorce: dobre i złe. Zadaj sobie pytanie, co dziś sam duplikujesz – czy podążasz we właściwym kierunku? Jeśli dopiero zaczynasz, to duplikacja jest dla Ciebie najlepszą ścieżką. Idź nią, a dość szybko sięgniesz po swój cel.

Ucz się od najlepszych! Szukaj ludzi, którzy mają efekty, wiedzę i sukcesy na koncie. Kup sobie specjalny zeszyt i zapisuj w nim ich działania. Potem wyciągaj wnioski i wykorzystuj w swojej pracy. Korzystaj z porad osób, które Cię otaczają i dobrze znają ten biznes. To są prawdziwi eksperci, którzy pomogą Ci w Twojej drodze na szczyt.

READ  Marketing szeptany w internecie, czyli bądź na ustach wszystkich

Share This:

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz