Mój wizerunek

o-mnie-1

Chciałam  w tej zakładce mojego bloga powiedzieć parę słów o sobie.:) Jestem dojrzała kobietą, która na codzień pracuje w służbie zdrowia. Poza tym opiekuje się stara matka i mam swoja ukochana suczkę, która jest najlepszym moim przyjacielem. Zadasz mi czytelniku w tym momencie pytanie to dlaczego marketing internetowy ?Szczerze mówiąc był to czysty przypadek. Kiedy w służbie zdrowia zaczęły się zawirowania finansowe i opcje polityczne wzięły górę nad kwalifikacjami zaczęłam szukać alternatywy na możliwość dobrego zarobku . Wtedy natknęłam się na wpis Ireneusza Fudro w internecie. Zaprosił mnie na rozmowę i tak zaczęła się moja przygoda z marketingiem internetowym.

fudro1

Na początku nie było łatwo. Narzędzia internetowe były dla mnie  czarna magia. Swój pierwszy blog stawiałam 30 dni, nocami zakładałam swoje trzy fanpage. Były momenty ze chciałam zrezygnować. Każdy człowiek takie chwile w swoim życiu przeżywa. Gdy już zwątpienie że mi się uda  wzięło gore Ireneusz Fudro wziął mnie za rękę i pokazał mi film.

 

Po czym tak jak Mentor poprowadził mnie za rękę krok po kroku.

couch-2

irek3

Z dnia na dzień było lepiej, brałam udział w coachingach organizowanych przez Irka, lub cotygodniowych szkoleniach . Wszystko to budowało moja wiedzę jak zacząć i iść do przodu. Przekonałam się także o mocy pracy w zespole. Pracowałam i pracuję nadal  ze wspaniałymi ludźmi,  którzy motywują mnie do pracy, razem rozwiązujemy wszystkie problemy.

kasia1

oniszcz1

pawlik

Zawiązały się nawet przyjaźnie które trwają do dzisiaj 🙂

pakt

tomek

Brałam udział w eventach firmy z która współpracuje! Zostałam  nagrodzona za swoje wyniki i stanęłam na scenie z najlepszymi

event-3

event1

event6

event5

Jestem członkiem Akademii Milionerów która pozwala mi  realizować swoje marzenia.

akademia1

akademia2

Jestem przykładem ze wiek nie ogranicza aktywności, ze wystarczy chcieć a można wszystko osiągnąć. Powiesz mi czytelniku ze to jest już osłuchany przez Ciebie slogan.:) Ja jednak będę uparcie twierdzić ze w życiu można wszystko, wystarczy mieć cel i wyjść ze swojej strefy komfortu.

Teraz chciałabym podzielić się z Tobą moimi doświadczeniami, opowiedzieć Ci o swoich błędach jakie popełniałam, sukcesach, chciałabym aby ten blog pomógł Ci w Twojej drodze na szczyt.

PAMIĘTAJ!  Marzenia ma każdy ale nie wszyscy potrafią je realizować. Ja już zaczęłam 🙂 teraz Twój ruch . Może  spotkamy się na szczycie 🙂

Lidia Łosik

Share This: